Aşağıdaki koşulları kabul etmiyorsanız elifkaracanoglu.com blog sitesine giriş yapmamalısınız.

Kullanım Koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkı elifkaracanoglu.com tarafından saklı tutulur. Kullanım koşullarının geçerliliği yayınlandığı an itibari ile başlar. Bu nedenle bu sayfayı sık sık ziyaret edip okumanız faydalıdır.

– elifkaracanoglu.com blog sitesinde paylaşılan içerikler ve bunlara iliştirilmiş resim, yazı, rapor, kod gibi her türlü elektronik doküman bilgilendirme amaçlıdır.

– Herhangi bir içerikte adı geçebilecek yazılımlar veya başka web siteleri, bunlarda bulunan her türlü içerikler kendi kullanım, lisans politikalarına veya başka özel politikalara sahip olabilir. Bunlara uyulması okuyucunun sorumluluğundadır.

– Bu blog sitesindeki (elifkaracanoglu.com) herhangi bir yazı, resim, rapor, kod vs.. elektronik içerikler üzerinde izin almadan değiştirme, çoğaltma, yapılamaz, başka bir dile çevrilemez veya yayımlanamaz, dağıtılamaz, başka internet sitelerinde kullanılamaz. İzin isteklerinin yazılı olması gerekmektedir.

– elifkaracanoglu.com sitesinde yer alan içeriklerin herhangi birisi (resim, yazı, rapor, kod vb.) için yukarıdaki koşullara uyulmadığı taktirde, elifkaracanoglu.com blog sitesi veya içeriğin sahibi yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

– elifkaracanoglu.com herhangi bir duyuru yapmadan erişimini geçici veya sürekli olarak durdurabilir ve içerikleri veya içeriklerde yer alan bilgileri değiştirebilir.

Sorumluluk Reddi;

– elifkaracanoglu.com blog sitesinde yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmamaktadır ve bağlayıcı değildir.

– elifkaracanoglu.com blog sitesi içeriğinde bulunan elektronik dokümanlarda yazım hatası, aktarım hatası olması veya sistemlerin bozulması veya saldıraya uğraması sonucu erişilememe gibi durumlara karşı garanti vermez. İçerikler getiri karşılığı değil sadece bilgilendirme ve tecrübe paylaşımı içindir.

– Bir üstteki maddeye bağlı olarak elifkaracanoglu.com sitesinde bulunan herhangi bir elektronik dokümandaki içerikte (örnekler, kodlar, resimler, raporlar, başka sitelere bağlantılar ve buralarda adı geçebilecek tüm içerikler veya yazılımlar vb.) olabilecek hata veya eksik bilgilerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden dolayı doğrudan veya dolaylı olarak yaşanabilecek maddi/manevi zararların ve masrafların herhangi bir türünden ötürü elifkaracanoğlu.com blog sitesi, sahibi veya yazarları sorumlu tutulamaz.

– elifkaracanoglu.com blog sitesi zararlı yazılımlar için (virüs, malware vb..) önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Zararlı yazılımlardan korunma konusu site kullanıcısının sorumluluğundadır ve gerekli önlemlerin alınması şiddetle tavsiye edilir.

– elifkaracanoğlu.com barındırdığı bilgilerin doğruluğu için her türlü özeni göstermekle birlikte, yanlış veya eksik bilgilerden sorumlu değildir.

– elifkaracanoglu.com blog sitesi okuyucuya kolaylık olması açısından başka web sitelerine dış bağlantılar (linkler) verebilir. Söz konusu linklerle ilgili hiç bir taahhüt veya garanti verilmez ve elifkaracanoglu.com blog sitesi dış bağlantılarda sunulan bilgiler veya elektronik dokümanlarla ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmez.

– elifkaracanoglu.com sitesinde yorumlar herkese açıktır ve elifkaracanoglu.com sitesi yorum bölümlerindeki yazılardan sorumlu tutulamaz. Yorumlardan yorum yazarları sorumludur.

Herhangi bir soru ve ya öneriniz için info@elifkaracanoglu.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

error: Content is protected !!